Użytkowanie witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Aby przedstawić naszą ofertę na podstawie ustawy o RODO, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dbamy o Twoją prywatność, Twoje dane są u nas bezpieczne. W każdej chwili możesz je edytować lub wycofać zgodę na podstawie polityki prywatności. Szczegółowe informacje w polityce prywatności >zobacz<

Akceptuję

Materac multipocket sprężynowo-piankowy TEXAS

szer: 80, 90, 120, 140, 160, 180 lub 200  wys: 18  dł: 200

21 dni

Szerokość:
Ilość:

Materac sprężynowo-piankowy ze sprężynami multipocket TEXAS 

Wymiary: 

szerokość: 80, 90, 120, 140, 160, 180 lub 200 cm

wysokość: 18 cm

długość: 200 cm

Wykonanie: 

- materac wykonany na sprężynach POCKET o 7 strefach twardości 

- ilość sprężyn 506 szt/m2

- sprężyny obłożone obustronnie pianką T25 grubości 2cm

- materac posiada sprężyny kieszeniowe które dzięki swej elastyczności punktowej gwarantują lepsze dopasowanie materaca do kształtu ciała. 

- sprężyny o 7 zróżnicowanych, optymalnie rozłożonych strefach

- system siedmiostrefowy charakteryzuje się tym, iż każda sprężyna umieszczona jest w osobnej kieszonce materiału. Sprężyny nie są połączone ze sobą, co powoduje że każda pracuje osobno. 

- materac dwustronny - obie strony materaca stanową powierzchnię użytkową 

- materac posiada owatę czyli włókno klimatyzujące, które zapewnia odpowiednią wentylację materaca. 

- materac średnio twardy

- pokrowiec w zestawie. Pokrowiec materaca wszyty jest w literę L, co znacznie ułatwia jego ściąganie i zakładanie. Wysoka gramatura oraz jakość tkaniny użytej do produkcji pokrowca sprawia że jest on bardzo przyjemny i delikatny a zarazem bardzo mocny wytrzymałościowo w codziennym użytkowaniu

- pokrowiec można prać w temperaturze do 40° 

- budowa materaca i użyte w jego produkcji materiały zapewniają całkowity brak substancji uczulających. Jest zatem idealny dla osób z alergią. 

Sprężyny Multipoket
Materace multipocket to nadal materace sprężynowe kieszonkowe ale o znacznie większej ilości sprężyn. Średnica sprężyny w tego typu materacach to maksymalnie 3,5 cm. Na każdy m2 materaca przypada ich co najmniej 506. Oczywiście każda sprężyna jest "zapakowana" w osobny woreczek co jeszcze bardziej poprawia wygodę i komfort snu. Materace tego typu są bardzo elastyczne i występują także w wersji o 7 strefach twardości. Należy pamiętać, że każda sprężyna to punkt podparcia dla naszego ciała dlatego im więcej sprężyn tym materac jest wygodniejszy ale przede wszystkich zdrowszy.

Dostawa: 21 dni 

Gwarancja: