Użytkowanie witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Aby przedstawić naszą ofertę na podstawie ustawy o RODO, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dbamy o Twoją prywatność, Twoje dane są u nas bezpieczne. W każdej chwili możesz je edytować lub wycofać zgodę na podstawie polityki prywatności. Szczegółowe informacje w polityce prywatności >zobacz<

Akceptuję

Materac z kokosem lateksem dwustronny KALIFORNIA

szer: 80, 90, 120, 140, 160, 180 lub 200  wys: 20 dł: 200

21 dni

Szerokość:
Ilość:

Materac sprężynowo-kokosowo-lateksowy ze sprężynami multipocket KALIFORNIA

Wymiary: 

szerokość: 80, 90, 120, 140, 160, 180 lub 200 cm

wysokość: 20 cm

długość: 200 cm

Wykonanie: 

- materac wykonany na sprężynach POCKET o 7 strefach twardości 

- materac o dwóch strefach twardości twardej i średniotwardej

- ilość sprężyn 506 szt/m2

- sprężyny obłożone z jednej strony warstwą kokosową o grubości 1 cm i pianką T25- 2 cm, z drugiej strony znajduje się warstwa lteksu 3cm

- materac posiada sprężyny kieszeniowe które dzięki swej elastyczności punktowej gwarantują lepsze dopasowanie materaca do kształtu ciała. 

- sprężyny o 7 zróżnicowanych, optymalnie rozłożonych strefach

- system siedmiostrefowy charakteryzuje się tym, iż każda sprężyna umieszczona jest w osobnej kieszonce materiału. Sprężyny nie są połączone ze sobą, co powoduje że każda pracuje osobno. 

- materac dwustronny - obie strony materaca stanową powierzchnię użytkową 

- materac posiada owatę czyli włókno klimatyzujące, które zapewnia odpowiednią wentylację materaca. 

- pokrowiec w zestawie. Pokrowiec materaca wszyty jest w literę L, co znacznie ułatwia jego ściąganie i zakładanie. Wysoka gramatura oraz jakość tkaniny użytej do produkcji pokrowca sprawia że jest on bardzo przyjemny i delikatny a zarazem bardzo mocny wytrzymałościowo w codziennym użytkowaniu

- pokrowiec można prać w temperaturze do 40° 

- budowa materaca i użyte w jego produkcji materiały zapewniają całkowity brak substancji uczulających. Jest zatem idealny dla osób z alergią. 

Sprężyny Multipoket
Materace multipocket to nadal materace sprężynowe kieszonkowe ale o znacznie większej ilości sprężyn. Średnica sprężyny w tego typu materacach to maksymalnie 3,5 cm. Na każdy m2 materaca przypada ich co najmniej 506. Oczywiście każda sprężyna jest "zapakowana" w osobny woreczek co jeszcze bardziej poprawia wygodę i komfort snu. Materace tego typu są bardzo elastyczne i występują także w wersji o 7 strefach twardości. Należy pamiętać, że każda sprężyna to punkt podparcia dla naszego ciała dlatego im więcej sprężyn tym materac jest wygodniejszy ale przede wszystkich zdrowszy.

Mata kokosowa
Mata kokosowa to surowiec naturalny pochodzący ze skorupy orzecha kokosowego. Posiada znakomite właściwości termiczne i zapewnia właściwą cyrkulację powietrza wewnątrz materaca. Dzięki swej naturalnej strukturze włókno kokosowe jest lekkie, przewiewne, posiada właściwości antyalergiczne. Cechuje się wysoką elastycznością, pochłania wydzielany pot i wilgoć panującą w otoczeniu. Dzięki zastosowaniu płyt kokosowych materac jest znacznie sztywniejszy, odporniejszy na odkształcenia.

Pianka lateksowa
Pianka lateksowa jest to mieszanina lateksu syntetycznego z naturalnym mleczkiem drzewa kauczukowego. Lateks charakteryzuje się wysoką trwałością i elastycznością punktową, doskonale dopasowuje się do kształtów ciała oraz gwarantuje wysoki komfort snu. Dzięki systemowi otworów wnętrze materaca poddawane jest procesowi ciągłej wentylacji. W materacach lateksowych naszej kolekcji zawartość lateksu jest bardzo wysoka i waha się w granicach od 50-65%. Wysokie proporcje lateksu naturalnego znacznie zwiększają elastyczność oraz wytrzymałość materaca.

Dostawa: 21 dni 

Gwarancja: