Użytkowanie witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Aby przedstawić naszą ofertę na podstawie ustawy o RODO, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dbamy o Twoją prywatność, Twoje dane są u nas bezpieczne. W każdej chwili możesz je edytować lub wycofać zgodę na podstawie polityki prywatności. Szczegółowe informacje w polityce prywatności >zobacz<

Akceptuję

Materac sprężynowo-piankowo-kokosowy dwustronny NEVADA

szer: 80, 90, 120, 140, 160, 180 lub 200  wys: 18  dł: 200

21 dni

Szerokość:
Ilość:

Materac dwustronny sprężynowo-piankowo-kokosowy NEVADA

Wymiary: 

szerokość: 80, 90, 120, 140, 160, lub 180 cm

wysokość: 19 cm

długość: 200 cm

Wykonanie: 

- materac wykonany na sprężynach POCKET o 7 strefach twardości 

- ilość sprężyn 262 szt/m2

- sprężyny obłożone z jednej strony płytą kokosową o grubości 1cm oraz płytą pianki T25 o grubości 2cm, z drugiej strony znajduje się sama pianka T25. 

- materac posiada sprężyny kieszeniowe które dzięki swej elastyczności punktowej gwarantują lepsze dopasowanie materaca do kształtu ciała. 

- sprężyny o 7 zróżnicowanych, optymalnie rozłożonych strefach

- system siedmiostrefowy charakteryzuje się tym, iż każda sprężyna umieszczona jest w osobnej kieszonce materiału. Sprężyny nie są połączone ze sobą, co powoduje że każda pracuje osobno. 

- materac dwustronny - obie strony materaca stanową powierzchnię użytkową 

- materac posiada owatę czyli włókno klimatyzujące, które zapewnia odpowiednią wentylację materaca. 

- jedna strona materaca średnio twarda

- strona z kokosem twarda

- pokrowiec w zestawie. Pokrowiec materaca wszyty jest w literę L, co znacznie ułatwia jego ściąganie i zakładanie. Wysoka gramatura oraz jakość tkaniny użytej do produkcji pokrowca sprawia że jest on bardzo przyjemny i delikatny a zarazem bardzo mocny wytrzymałościowo w codziennym użytkowaniu

- pokrowiec można prać w temperaturze do 40° 

- budowa materaca i użyte w jego produkcji materiały zapewniają całkowity brak substancji uczulających. Jest zatem idealny dla osób z alergią. 

Dostawa: 21 dni 

Gwarancja: